İstanbul Aynı Gün Yazıcı Kiralama

Daha Kaliteli Baskı, Daha Düşük Maliyet, Daha Yüksek Hız. Şimdi Teklif Alın! Yeni Nesil Baskı Deneyimi. Yaygın Servis Ağı. Jet Print Uzmanlığı. Modeller: PageWide, Laserjet.

Renkli fotokopi makinesinde inanılmaz uygun fiyatlarımız bulunmaktadır. Tüm fiyatlarımız için hemen çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Yazıcı Kirala, kiralık fotokopi, sayfa başı. Ve bunlara ayrıca mesai harcayarak uğraşmak istemiyorsanız, aylık yazıcı kiralama hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Fotokopi kiralama işlemleri çektiğiniz her kopya için ödeyeceğiniz rakam anlamına gelmektedir. Her ay toner parası ödemek istemiyorsanız ve arada ortaya çıkan yazıcı arızalarına ücret ödemek istemiyorsanız ve bunlara ayrıca mesai harcayarak uğraşmak istemiyorsanız, aylık yazıcı kiralama hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Aylık 150 TL’den başlayan kiralama fiyatları ile sizlere hizmet verebiliyoruz. Yazıcı kiraları özelliklerine göre farklılık göstermektedir.

Yazıcı kiralama avantajlarınızda yok yok. Öncelikle bir yazıcı satın almanız gerekimiyor. Öte yandan kartuş ya da toner satın almanız da gerekmez. Teknik servis ve yedek parça ücreti ödemeniz gerekmez. Sözleşme süresi boyunca sabit fiyat garantisi vardır, sürprizlere yer yoktur! Daha detaylı bilgi almak kiralık fotokopi konusunda 0216 550 14 02 telefon numaramızı arayabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.