Kiralık Yazıcı Hizmeti

Milenyum çağının başında kurulan Jet Print, 20 senelik sektör tecrübesiyle yazıcı sahasının en önemli sektörel oyuncuları arasındadır. Ana hizmet sınıfı kiralık yazıcı olan JP, 10 sene önce e-ticâret sektörüne giriş yaparak Yazıcı Fotokopi markasını kurmuştur. Bu platform ile birlikte orijinal toner satın alma işlemlerinin yanı sıra muadil tonerler, orijinal kartuşlar sizlerler buluşturulmaktadır. Öte yandan hem sıfır hem de ikinci el yazıcılar, sitemiz üzerinden incelenerek satın alma işlemine tabi tutulabilir. Kiralama hizmeti hakkında detaylı bilgi almak için 0216 550 14 02 numaralı telefonu arayabilir ya da Teklif Al sayfamızdan talebinizi ulaştırabilirsiniz.

Yazıcı Kiralama

Firmanızın aylık baskı sayısının belirlenmesinin ardından ihtiyaçlarınıza binaen teklif çalışması yapılır. Teklifin tarafınıza iletilmesi ile onay süreci işlemeye başlar. Onay işlemiyle birlikte karşılıklı sözleşme akdedilmekte ve sonra teknik ekibimiz tüm kurulumları yaparak cihaz kullanımları konusunda gerekli eğitimleri vermektedir. Kiralık yazıcı hizmetimizde sizlere analiz ve raporlama yaparak, en verimli doküman yönetimi sistemini hedeflemekteyiz.

Toner Satın Al

Sitemiz üzerinden hem orijinal toner hem de muadil toner siparişi verebilirsiniz. JP markası ile üretimini ve ithalatını yaptığımız tonerler, tamamıyla yüksek kaliteli ürünlerdir. Bilhassa yüksek kapasiteli tonerler, uzun sayfa ömürleri nedeniyle uygun fiyatlardan sizlere ulaştırılmaktadır. Yazıcınıza uygun toneri bulmak da artık çok kolay! Toner ve kartuş bulma sistemi sayesinde yazınızınla uyumlu toneri birkaç saniye içerisinde bulabilirsiniz. Sayfanın en üst kısmında bulunan Toner Arama Sistemi‘ni hemen deneyin!

Leave a Reply

Your email address will not be published.