Anasayfa / Yazıcı&Fotokopi Kiralama

Yazıcı&Fotokopi Kiralama

Yeni bir yazıcı satın alıp yüksek maliyetler ödemek yerine Jet Print’ten yazıcı kiralayın büyük masraflardan kurtulun. Siz sadece kâğıtlarınızı alıp yazıcıya yerleştirin ve çıktı alın. Toner masrafları, yazıcı bakımı ve diğer hizmetler ücretsiz bir şekilde tarafımızdan yerine getirilmektedir. Yazıcı kiralamak için 0216 550 14 02 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Avukatlık büroları ve ofisler, ekspertiz bürolarına, yönetim ofislerine ve diğer tüm kurumsal baskı alımı yapanlara muhteşem bir sistem. Baskı miktarına göre anlaşma yapın, gerisini bize bırakın. Siz sadece yazdırın, dökümünü alın, fax çekin, fax alın: işinizin keyfini çıkarın…

Jet Print, kurulduğu ilk günden bu yana yazıcı kiralama sahasında en dinamik çözümleri üreterek kurumsal 250 firmaya referans olmuştur. Geliştirdiği kiralama teknikleri ile, alıcıya en uygun fiyat ile optimum hizmet sunmayı hedef hâline getirmiş ve bunun için deneyimli teknik personeli ile “help desk” sistemini aktif etmiştir. Bununla beraber tüm yazıcı modelleri ile birlikte birçok markanın resmî satış yetkilisi olmuş, ürünlerini son kullanıcıya en uygun şekilde ulaştırmıştır.

Yazıcı kiralama ile birlikte İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye’ye hizmet veren Jet Print, hızlı teknik servisi ile de müşterilerini korumayı ilke hâline getirmiştir. Sarf mâlzemelerinin tedâriki ile birlikte profesyonel bir hizmet sunan firmamız, bir günde kurulum hizmeti ile sizlere yazıcı kiralama servisini sunmanın onurunu yaşamaktadır.

A4/A3, Renkli/Siyah-Beyaz gibi özellikleri haiz yazıcılarımız ile her daim hizmetinizdeyiz.